Günün Tarihi:28 Kasım 2021

Başarılı öğrencilere ödül


Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu’nda başarılı öğrencilere onur belgesi verildi.

Tören

Belgelerin dağıtımı için düzenlenen törende konuşan Sapanca MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, tüm öğrencileri gösterdikleri azim ve çabadan dolayı kutladı ve başarılarının devamını diledi. Konuşmalar sonrası onur belgeleri, öğrencilere Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Adem Gümüşel ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdinç Cesur tarafından takdim edildi.
Öğrenciler
Belge alan öğrenciler şunlar: Bankacılık ve Sigortacılık Programı: Osman Gürbüz, Tuğçe Sezen, İclal Dinç, Ayşe Nur Yılmaz ve Elif Usta. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı: Yeliz Bahar, Ayet Kuru, Meryem Akbulut, Rabia Karaaslan ve Songül Kuru. Dış Ticaret: Buse Sönmez, Melek Akbulut, Ebru İnel, Aslıhan Yılmaz ve Melike Büyükaydın. Peyzaj ve Süs Bitkileri:  Ayşe Nur Dincel, Zeki Tan, Hüseyin Berkay Durukan, Haydar Özdemir ve Hacer Sarı. İklimlendirme ve Soğutma Teknikleri:  Turgut Bostancı, Kerim Bektaş, Yunus Turan, Canberk Aydemir ve Mehmet Akyıldız. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Emre Yusuf Çal, Bülent Yıldız, Beyza Ertuğ, Gülbahar Yılmaz ve Erkan Patan.
 

29 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 1040 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU