Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Veliler kan bağışına koştu


Sakarya Kan Merkezi, Erenler Kızılay Şubesi ve 21 Haziran İlk-Ortaokulu tarafından, velilere yönelik kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Seferber oldular
Okul Müdürü İskender Keskin, 2-B Sınıfı Öğretmeni Ayça Arslan, Fen Bilimleri Öğretmeni Onur Adıgüzel’in önderliğinde gerçekleşen kan bağışında veliler, adeta bağışta bulunmak için seferber oldular. Erenler Kızılay Şube Başkanı İsmail Ergül ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen bağışta çocuklar, anne ve babalarıyla geldikleri okulun salonunda kan bağışını gördüler.

İlk kez okulda
Şube Başkanı Ergül, ilk kez bir okulda velilerin kan bağışında bulunduğunu, bunun bir örnek olması gerektiğini, bağışta bulunan tüm velilere minnettar olduklarını, talep gelmesi halinde diğer okullarda da kampanya düzenleyebileceklerini söyledi.

Geleneksel olacak
Okul Müdürü İskender Keskin, “Böyle bir bağışa ev sahipliği yaptığımız için çok memnun olduk. Bu bağışı geleneksel hale getirmek istiyor ve her yıl düzenleyeceğiz. Velilerimize ve öğretmenlerimize bağışa destekte bulunduklarını için teşekkür ediyoruz” dedi.

29 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 955 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU