Günün Tarihi:3 Aralık 2020

Kayseri’de buluştular


Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Teşkilatı, MTTB Genel Başkanı ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile Bursa’da bir araya geldi.

İki teşkilat
Bursa İl Başkanlığı’na ziyarette bulunan MTTB Sakarya üyeleri, burada bir programı bulunan Genel Başkan İsmail Emrah Karayel ile de buluşarak faaliyetleri konuştu. Gerçekleşen toplantıda MTTB Genel Başkanı İsmail Emrah Karayel’in haricinde MTTB Sakarya Başkan Vekili Muhammed Talha İbil, MTTB Bursa Başkanı Samet Enes Öztürk ve her iki teşkilatın üyeleri katıldı.

Okuma grupları
Genel Başkan Karayel’e, Sakarya İl Başkanlığı’nın çalışmaları ile ilgili bilgi veren MTTB Sakarya Başkan Vekili Muhammed Talha İbil, kendisini Sakarya’ya davet ederek “Üniversite, lise ve hanım teşkilatlarımız ile son derece olumlu çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen MTTB Kuruluşu’nun 100. Yılı’nda Medeniyet Okumaları ve yarınki Türkiye İnşası projemiz ile bu yılın en önemli programlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bünyemizde olan tiyatro ekipleri ve okuma gruplarımız ile MTTB’ye yakışır şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bursa İl Başkanlığımıza da bu güzel karşılamadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

30 Mart 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 834 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU