Günün Tarihi:12 Nisan 2021

‘Vatandaşın isteği emirdir’


Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, il merkezindeki okulların taşınmasının bir fikir projesi olduğunu tekrarlarken, “Projemiz vatandaştan destek görürse uygulanır” dedi.

Bilgi kirliliği
Vali Coş’un yaptığı son basın toplantısında, öncelikle Atatürk İlkokulu başta olmak üzere şehir merkezindeki Dr. Nuri Bayar ve Sabihahanım okulları için başka yerde okul yapılmasının düşünüldüğünü açıklamasının ardından, inanılmaz bir bilgi kirliliği oluştu.

Atatürk İlkokulu
Söz konusu üç okulun Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilip, karşılığında Büyükşehir Belediyesi’nin okullar için başka yerde modern bir okul yapması konusunda özellikle Atatürk İlkokulu ile ilgili çeşitli senaryolar üretilmeye başlandı.

Vali ne diyor?
Özellikle Atatürk İlkokulu ile ilgili bilgi kirliliğine son vermek için Vali Coş’a bir kez daha görüşlerini sorduk. Vali Coş konu ile ilgili, “Toplantıda da belirttim. Bu sadece bir fikir projesi.  Bakacağız, vatandaşlar ile görüşeceğiz. Fikir projemiz vatandaştan destek görürse, uygulamamız söz konusu olur. İstemezse olmaz. Vatandaşlarımızın isteği bizim için emirdir” dedi.

1 Nisan 2016 , Cuma Bu haber toplam 969 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU