Günün Tarihi:19 Şubat 2020

Konsoloslara tepki


Kuvayi Milliye Mücahitleri Derneği Sakarya Şubesi üyeleri dün Orhan Cami’de basın açıklama düzenlediler. Başkan Muzaffer Coşkun, “ Hükümetimizi sonuna kadar destekliyoruz, çapulculara 780 bin kilometrekareden bir çakıl taşı dahi vermeyeceğiz” dedi.

Birlik ve beraberlik
Dernek Üyeleri Orhan Camide Cuma namazı çıkışında ülke gündemi hakkında açıklamalarda bulundular. Kuvayi Milliye Mücahitleri Derneği Sakarya Şubesi adına açıklamayı okuyan Dernek Başkanı Muzaffer Coşkun, “ Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Konsoloslar ülkemizin iç işlerine karışmaya çalışmasınlar. Avukatlığa soyunuyorlar, hadlerini bilsinler. Gerekirse Türk Milleti olarak onları ülkemizden kovarız. Onlar kendi devletlerinle uğraşsınlar” şeklinde konuştu.

Terörle mücadele
Terörle mücadele konusunda taviz verilmemesi gerektiğini de söyleyen Coşkun, “ Son vatan evladı kalana kadar mücadeleye devam edeceğiz. Hükümetimizi ve güvenlik güçlerimizi sonuna kadar destekliyoruz. 780 bin kilometrekareden hiçbir çapulcuya bir çakıl taşı dahi vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Casusluk
Bir ülkede basın olmadığı takdirde hürriyetin de olmayacağını da söyleyen Coşkun, “ Hürriyet olmazsa da basın olmaz. Ama bazı basın mensupları memleketlerini onurlarını ve gurularının çıkarları için dış devletlere karşı aşağılıyorlar. Onlar özgür basını kirletmesinler. Casusluk yapacaklarsa yurtdışına gitsinler” dedi.

2 Nisan 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1854 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU