Günün Tarihi:24 Kasım 2020

‘Sakarya 4.5’ye hazır’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu telekomünikasyon ve bilgisayar faaliyetleri ile iştigal eden 31. Meslek Komitesi 4,5G iletişim teknolojisi ile ilgili açıklamada bulundu.

Seferberlik
Konu ile ilgili değerlendirme yapan 31. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Behlül Bayrak, “31.meslek komitesi olarak 1 Nisan itibariyle iletişimin ve bilginin tamamen hızlandığı cep internet hizmetinde Sakarya halkının bilgi karmaşasına kapılmadan kaliteli ve hak ettigi hizmeti alması için günlerdir seferberlik halindeyiz. Tüm mağazalarımızın çalışanları, gerekli eğitimlerinden geçerek müşteriye doğru bilgiyi sunacak hale gelmiştir” dedi.

Yazılım konusu
Bayrak, “Başkanımız Mahmut Kösemusul’un talimatı ile bu konuda komite olarak yerel medyaya da canlı yayınlar ve çeşitli haberlerle açıklamalarda bulunduk.  Artik Türkiye kendi altyapısı ile yerli otomotiv, yerli cep telefonu üretebilmeli. 4.5 G teknolojisinin asıl avantajı yazılım konusunda kendisini gösterecek. Sakarya Teknokent’ in üyelerimize sunduğu kolaylıkları takip eden komitemizin bu konuda yakında çalışmaları daha da netleşecektir” dedi.

Rapor hazır
Bayrak, “SATSO olarak hem Tüketicimizin hem üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımız hızlanacaktır. Komite Üyemiz İmdat Delican tek tek üyelerimizi dolaşarak eksikleri yerinde tespit etmiş ve bir raporla komite başkanımız İbrahim Arabul’a sunmuştur. Bu konuda Yardımlarınızı bizden esirgemeyen SATSO  Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Kösemusul a, teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Hızlı erişim
Bayrak, “4.5 g ile artık ses yerine görüntü ve hızlı dataya erişmek çok daha kolay olacaktır. Halkımız herhangi bir şey şikayette bulunmak isterse tüm operatör mağazalarımızın kendilerine hizmet için açık olduğunu bilmelerini istiyoruz” dedi.
 

4 Nisan 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 734 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU