Günün Tarihi:23 Ocak 2022

‘Artık kütüphanede buluşun’


Adapazarı Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü’nün 52. Kütüphane Haftası kapsamında Bilgievi’ndeki etkinliğine katılan İl Halk Kütüphanesi Müdür Yardımcısı Selçuk Yüksel, kitap okumanın önemini anlattı.
Öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla yapılan etkinliğe İl Halk Kütüphanesi Müdürü Reşat Özçayır, Müdür Yardımcısı Selçuk Yüksel ve Adapazarı Belediyesi Kütüphane Müdürü Tarkan Demirbaş ile Bilgievi öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Yeni neslin buluşmak için eğlence mekanlarını tercih ettiğini belirten Yüksel, “Arkadaşlarınızla buluşacağınız zaman caddede değil de Kütüphane’de buluşun. Orada bir-iki kitaba göz attıktan sonra gideceğiniz yere gidin” dedi. Ayrıca en çok kitap okuyan öğrenciler Sudenaz Temelli, Berra Bahira Kibar ve Rümeysa Ayay’a hediye verildi.

4 Nisan 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1019 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU