Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

‘Diriliş Parkı” oldu


Erenler Belediyesi nisan ayı meclis toplantısında alınan kararla Erenler Mahallesi 1085 Sokak’ta bulunan parka ‘Diriliş Parkı’ adı verildi.

Meclis toplantısı
Erenler Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün başkanlığında belediyenin Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Nisan ayı meclis toplantısında meclis gündeminin 1nci maddesi olarak Erenler Mahallesi 1085 Sokak’ta bulunan parka ‘Diriliş Parkı’ adı verildi. Gündemin 2nci maddesinde 2015 yılına ait denetim komisyon raporu hakkında Komisyon Başkanı Arslan Demir tarafından bilgi verildi. Daha sonra seçimlere geçilerek Başkan Vekilliği, Meclis Katipliği, Encümen ve Komisyon üyeleri seçimleri yapıldı.
Seçim yapıldı
1nci Başkanvekilliği’ne; Hanefi Kara, 2nci Başkanvekilliği’ne Ramadan Tezgel seçildi. Meclis Kâtipliği’ne asil olarak Belgin Demirağ, Cevdet Koç, yedek olarak Semiha Bafralıoğlu ve Rüstem Yazar seçildi. Encümen Üyeliği’ne; İsa Yenioğlu ve Semiha Bafralıoğlu seçilirken, Plan ve Bütçe Komisyonluğu’na; Rüstem Yazar, Necmettin Kırık, Mustafa Sarı, Ramadan Tezgel ve Ramazan Sanbay seçildi. İmar Komisyonu’na; Arif Akyol, Belgin Demirağ, Arslan Demir, Arzu Kahveci ve Metin Kırık seçildi. Gündemin son ve 4ncü maddesi olarak ise 2015 yılı faaliyet raporu Meclis 1nci Başkanvekili M. Hanefi Kara tarafından meclis üyelerine sunularak uygun görüldü.

6 Nisan 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 844 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU