Günün Tarihi:25 Şubat 2021

Kızılay’da güç birliği


Erenler Kızılay Şube Başkanı İsmail Ergül ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilen Ahmet İşgüzar ve Sakarya Şube Başkanlığı’na getirilen Zahit Tiryaki’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Başarı dileği
Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Erenler Şube Başkanı İsmail Ergül, Ankara’da, Sakarya’nın sesinin daha gür çıkacağını söyleyerek, Ahmet İşgüzar’a başarı dileğinde bulundu.

El ele güçlü
Başkan Ergül, “Ahmet İşgüzar başkanımızın, genel merkezde görev alması hepimizi çok sevindirdi. Sakarya’mız, Kızılay arenasında en iyi şekilde temsil edilecektir. El ele daha güçlü bir şekilde hizmetlerimizi arttırarak, kurumumuzu en üst seviyelere çıkaracağız. Afete en hazır kurum olan Kızılay’ımızın böylesine önemli görevine getirilen başkanımıza üstün başarılar diliyoruz” dedi.

Afete hazır
Deprem bölgesi olan şehrimizde böylesine önemli bir sorumluluğu üstlenmenin bilincinde olduğuna dikkat çeken Genel Merkez Yöneticisi Ahmet İşgüzar da, “Bütün şubelerimizle el ele vererek, bu dönem önemli hizmetler yapacağız. Kızılay bir markadır ve biz bu markayı en iyi şekilde temsil edeceğiz. AFAD ile birlikte barınma koordinasyonu, temel gıda ve ihtiyaçlar konusunda hazırlıklarımızı tamamladık. Durmuyor, diğer hazırlıklarımızı, kan ve kök hücre bağışı gibi birçok çalışmalarımızı tüm şubelerimizle birlikte seferberlik halinde sürdürüyoruz. Bizi bu göreve layık gören tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Günün anısına
Yapılan ziyaret sonrasında Erenler Şube Başkanı Ergül günün anısına, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet İşgüzar ve Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki’ye, işlemeli fincan takımı hediye etti.
 

13 Nisan 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 1025 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU