Günün Tarihi:5 Ağustos 2021

İş stresini böyle attılar


Hastanelerde veri hizmeti yaparak hastaları karşılayan ve yönlendiren personelin geleneksel yemekli moral gecesi Şaheser Kongre ve Düğün salonunda yapıldı.

Çalışanların ailece katıldığı geleneksel Otomasyon ve Moral Gecesine Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, İdari Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Hacı Ali Kâhya, Hasta Hizmetleri ve Otelcilik Müdürü Barış Oğuz, Otomasyon Personel Şefi Yahya Kaya katıldı. Gecede açılış konuşmasını yapan Otomasyon Personel Şefi Yahya Kaya, “Geleneksel olarak hazırladığımız gecemizi otomasyon personeli için düzenledik. Gecemizin bir başka önemi ise bütün hastanelerimizden katılım olması. Normalde Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi olarak yapıyorduk, şimdi bütün ilçe hastanelerimizi bu geceye davet ettik. Sağ olsunlar genel sekreterimiz, başhekimimiz, başhekim yardımcılarımız, müdürlerimiz de gecemize teşrif ettiler. Çok güzel bir gece oldu. katılan herkese teşekkür ederim” dedi.  Gecenin onur konukları Genel Sekreter Doç. Dr Hasan Salih Sağlam, Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Yakup Tamak, İdari Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Hacı Ali Kâhya’ya plaket takdim edildi.
Otomasyon Personel Şefi Yakup Kaya’nın organizatörlüğü, Şaheser Kongre ve Düğün Salonu Müdürü Sebahattin Aydın’ın konukseverliği altında devam eden gecede sahne alan Oflu Kadir kemençe eşliğinde Karadeniz türküleri ile geceye katılanlara unutulmaz dakikalar yaşattı

15 Nisan 2016 , Cuma Bu haber toplam 1856 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU