Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Pamukova’da su heyecanı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Pamukova’da devam eden içmesuyu hattı inşa çalışmalarında gelinen son noktayı açıkladı.

9 milyon lira
Bölgede çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Sakarya’nın tüm ilçelerini sağlam altyapı ve temiz, kaliteli içmesuyu ile buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pamukova’ya 9 milyon liralık yatırımımızla 80 kilometrelik içmesuyu hattı ve içmesuyu depoları inşa ediyoruz. Bölgedeki çalışmalarımızın tamamlanmasıyla Pamukova’nın içmesuyunda uzun yıllar sorun yaşanmayacak. Şehrimize ve ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

45 kilometrelik
Ekiplerin farklı bölgelerde çalışmalarına devam ettiğini de belirten Keleş, ”Büyükşehir Yasası ile hizmet alanımıza dâhil olan tüm ilçelerimizde içmesuyu konusunda önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Pamukova’da başlattığımız çalışmalarımız kapsamında 80 kilometrelik içmesuyu hattının 45 kilometrelik kısmı tamamlandı. İnşallah ilçemizde başlattığımız içmesuyu hattı inşa çalışmalarının sona ermesiyle bölgede yaşayan hemşerilerimiz uzun yıllar içmesuyunda sorun yaşamayacaklar. Ekiplerimiz farklı noktalarda gerek içmesuyu deposu gerekse içmesuyu hattı inşa çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. İnşallah bölgedeki çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayacağız” dedi. 
 

16 Nisan 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 869 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU