Günün Tarihi:22 Ekim 2021

Emeği geçenlere plaket verildi


Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Sakarya İl Temsilciliği, 2016-2017 Yürütme Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda bir önceki yönetim kurulu üyelerine plaket takdim edildi.

Teşekkür etti
Kocaeli Şube Sakarya İl Temsilciliği Yönetim Kurulu belli oldu. Toplantıda konuşan MMO Kocaeli Şube Yönetimi’nden Başkan Vekili Vedat Dedeoğlu, bir önceki dönem yetkililerine teşekkür ederek, “Geçmiş dönemlerde yönetim kurulunda görev yapmış arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, katkı verdiler, emek verdiler. Yeni arkadaşlarımıza, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Yönetim
Yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor: Başkan: Mustafa Demir, Sekreter: Salim Aydın, Üyeler: Ömer Demirtaş, Mehmet Rıza Adalı, Yedek Üyeler: Aslıhan Balcı, Sibel Ünen Kurt, Özlem Sarıkaya Paşaalioğlu, Vedat Bozkan, Salih Gölcük. Geceye; MMO Kocaeli Şube Yönetiminden Başkan Vekili Vedat Dedeoğlu, yönetim kurulu üyeleri, A. Fahri Aloğlu, Ömer Aydın, Hüseyin Cemal Hüseyin katıldı. Gecenin sonunda bir önceki yönetimde olan Faruk Gürpınar, M. Nail Cenkci, Barış Bülent Muzoğlu, Yiğit Tuna, Anıl Sarızeybek ve Mehmet Ali Elmaya plaket takdim edildi.

18 Nisan 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 863 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU