Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

AGDAŞ’tan eğitici ders


Eğitime ve sosyal çalışmalara büyük önem veren AGDAŞ, Sakarya Üniversitesi MYO Gaz ve Tesisat Teknoloji Bölümü öğrencilerine RMS İstasyonu’nu gezdirerek eğitim verdi.

13 yıllık birikim
İlk özelleştirilen doğal gaz dağıtım şirketi olan ve bu alanda edindiği 13 yıllık bilgi birikimini öğrencilere aktarmak isteyen AGDAŞ bu kapsamda, Gaz ve Tesisat Teknoloji Bölümü öğrencilerini Bekirpaşa RMS İstasyonu’nda ağırladı. RMS-A İstasyon Sorumlusu Turgay Berk, öğrencilere doğal gaz işletmeciliği ve AGDAŞ’ın yapmış olduğu çalışmalar hakkında paylaşımlarda bulundu.

Kesintisiz arz
Gaz ve Tesisat Teknolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Gayretli nezaretinde yapılan eğitim 1 saat sürdü. Eğitimin ardından öğrencilerin soruları cevaplandı. Öğrencilere, şebeke büyüklüğü açısından Türkiye’nin en büyük 6. gaz dağıtım şirketi olduklarını, yaptıkları işin zor ve ülkenin kalkınması adına çok önemli olduğunu vurgulayarak, 2003 yılından beri ERDEM Holding bünyesinde Sakarya’ya kesintisiz gaz arzı sağladıkları bilgisi verildi.

20 Nisan 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 916 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU