Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Şehri gezerek tanıyorlar


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmen atamalarında bu yıl ilk kez uygulanan aday öğretmen yetiştirme programı tüm hızıyla devam ediyor.

24 hafta
Şubat ayında atamaları gerçekleştirilen stajyer öğretmenler, danışman öğretmenlerin rehberliğinde 24 hafta devam edecek eğitimlerinde eylül ayında başlayacakları görevleri için iyi bir hazırlık dönemi geçiriyorlar.

Tanımak için
Budaklar İlkokulu Müdürü Kenan Ziya Kara’nın rehberliğine verilen Adapazarı İlçesi’ndeki 4. grup aday öğretmenler, ders dışı etkinlikleri kapsamında ilimizin tarihi, kültürel ve coğrafi özelliklerini tanımak amacıyla şehir turu yaptılar.

Geziyorlar
Aday öğretmenler sırasıyla; Adapazarı Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kent Meydanı, Çark Caddesi, Kentpark, Çark Mesire Alanı, Ziya Taşkent Konser Salonu, Deprem Müzesi, Sakarya Sanat Galerisi, Hızır İlyas Tepesi Su Arıtma Tesisleri, Adasu HES, Ormanpark ve Adapazarı Belediyesi ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Aday öğretmenlerin şehir kimliğini tanımaya yönelik gezileri önümüzdeki haftalarda da devam edecek.

20 Nisan 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 953 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU