Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Aday öğretmenler Erenler’de


Türkiye’nin dört bir yerinden şehre yeni atanarak Sakarya’ya gelen Stajyer Öğretmenler Erenler Belediyesini ziyaret ederek çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi edindi.

İlk kez uygulanan çalışma kapsamında aday öğretmenler atandıkları şehirler ve ilçelerdeki kurum, kuruluş ve belediyeleri ziyaretlerde bulunarak görev yaptıkları yerlerin sosyal, ekonomik, kültürel ve eğitimsel durumu hakkında gözlemlerde bulunuyorlar.
Okul dışı eğitimler kapsamında Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten’in eşlik ettiği öğretmen adaylarını Erenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kemalettin Kaya karşıladı. Tanışma gezisinde Belediyenin Hizmet Birimlerini birlikte gezen heyet faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Erenler Belediyesi Başkan vekili Necmettin Kırık’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz tarafından Meclis Toplantı Salonunda misafir edilen aday öğretmenlere Erenler Belediyesinin hizmetleri, eğitim kurumlarıyla olan diyalogları, eğitim alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

21 Nisan 2016 , Perşembe Bu haber toplam 813 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU