Öğrencilere tam not25 Nisan 2016, Pazartesi

Büyük alkış aldı

Akyazı Atatürk Spor Salonu’nda yapılan kutlama programı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Öğrencilerden Fatih Altuntaş’ın Kur’an-ı Kerim okumasının ardından kürsüye Okul Müdürü Recep Sarıhan geldi. Sarıhan konuşmasında önemli ve de duygusal bir gece yaşadıklarını dile getirerek, “Peygamber Efendimiz’in kutlu doğumu münasebetiyle düzenlediğimiz gecemize katılanlara teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından düzenlenen gecede ev sahipliği yapan Akyazı, Dokurcun, Taşburun ve Kuzuluk Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin gösterileri büyük alkış aldı.
‘Yakıştı’
Programı izlemeye gelenler, “Peygamber Efendimize yakışır bir gece yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz ve okulların idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerini tebrik ediyoruz” diyerek salondan ayrıldılar. Düzenlenen geceye Kaymakam Kamuran Mustafa Ballı, AK Parti İlçe Başkanı Fevzi Bora, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur, Belediye Meclis üyeleri Bilal Soykan, Abdurrahim Atmaca, mahalle muhtarları, okul müdürleri ile öğretmenler, veliler ve kalabalık bir davetli katıldı.
 

Bu haber toplam 810 defa okundu.