Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

Hayalleri gerçekleşti


Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında kalan öğrenciler, sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ediyor. Öğrenciler bu kapsamda bir ailenin Umre hayalini gerçekleştiriyor.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan KYK İl Müdürü Arif Özsoy, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, bünyesindeki gençlere sosyal sorumluluk bilinci kazandırmak, farkındalık oluşturmak ve çevresine duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla Empati Etkinlikleri düzenlemekteyiz. Bu faaliyetlere bir yenisi daha Sakarya yurdunda gerçekleşti. Yurt Müdürlüğü’nde kalan öğrenciler, Yaşlılar Haftası vesilesi ile yurtta kahvaltıda ağırladığı Fatma Koç ve M. Nuri Koç isimli çifti Umre’ye gönderiyor. Bu faaliyetin gerçekleştirilmesinde öğrencilere maddi destek sağlayan Sakarya Yurt Müdürlüğü lokanta kantin işletici Hasan Berber’e de teşekkür ediyorum. Bu faaliyetlerle öğrencilerimiz hem yardımlaşmanın önemini idrak edip, hem de diğergamlık duygusunu öğrenmektedirler. Gelecek nesillerimizle gurur duymaktayız” dedi.  

30 Nisan 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 978 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU