Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Yalnız bırakmadılar


Türkmen Dağı’nın Komutanı Ömer Abdullah ve askerleri, Ruslara karşı verdikleri mücadelede kendilerini yalnız bırakmayan Sakarya ve Bolu halkını ziyaret ederek, ahde vefa örneği gösterdiler.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Suat Çillioğlu ve beraberindekilerle birlikte yaralı askerleri ziyaret eden Türkmen Komutan şunları söyledi, “Türk Milleti’nin ve İslam Alemi’nin desteği ve Allah'ın izniyle ata yadigarı topraklarımızı kanımızın son damlasına kadar savunacağız. Sultan Abdülhamit Han'ın yolunda ve izindeyiz. Bu topraklar kanla alındı, ancak kanla verilir” ifadelerini kullandı. Komutan Abdullah ve askerleri, buradaki ziyaretin ardından önce Bolu’yu, daha sonra Alperen Ocakları Genel Merkezi’ni ziyaret ettiler.

2 Mayıs 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 879 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU