Günün Tarihi:26 Mayıs 2020

‘Çalışmalarımız sürecek’


Nisan ayı meclis toplantısında konuşan AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, özverili çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Toplantı

AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı Nisan Ayı İlçe Danışma Toplantısı yapıldı. AK Parti Taraklı İlçe binasında yapılan toplantıya, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Yöneticisi Vedat Erdem, İl Yönetim Kurulu Üyesi Taraklı Koordinatörü Özkan Pınar, Taraklı Belediye Başkan Vekili İ. Hakkı Değirmenci, İlçe Başkanı Erdal Özen, parti ilçe kurulu üyeleri katıldı.
Çalışma
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Erdal Özen, “AK Parti olarak Taraklı’da her alanda çalışmalarımız devam etmektedir. Bizler parti olarak vatandaşlarımız ve hemşehrilerimiz ile sürekli iç içe, onların her türlü sıkıntısında yanlarında bulunmalıyız. Çalışmalarımızı özveri ile sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Fikir alış-verişi
Toplantıda, Kut'ül Amare Zaferi'nin 100ncü yılı anıldı. Toplantı daha sonra yönetim kurulu üyeleri partililer ile karşılıklı soru-cevap şeklinde fikir alış-verişinde bulunuldu. İlçe Başkanı Özen, düzenli aralıklarla devam eden bu toplantıların oldukça faydalı olduğunu belirtti.

3 Mayıs 2016 , Salı Bu haber toplam 748 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU