Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Öğrenciye kaygı eğitimi


Adapazarı Belediyesi 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin sınav stresi, sınav kaygısı, heyecan ve yaşanan kaygıyla başa çıkabilmeleri amacıyla “Başarılı Olma Sanatı ve Konsantrasyon” konulu eğitim semineri düzenliyor.

İlk etapta Yunus Emre, Atatürk Lisesi ve Tes-İş Lisesi’nde Dr.Faruk Öndağ tarafından verilen eğitim seminerleri, 18 seans halinde farklı okullarda verilecek. Öndağ, “Anne-babalar çocuklardan daha fazla kaygılı oluyor ve bunu da çocuklarına yansıtıyorlar. Gerek sınava hazırlanan çocuklarımız, gerekse okulda eğitimi sürdüren çocuklarımıza mümkün olduğunca iyi davranmalıyız. Çocuklarınıza güven aşılayın, sınava dair çözüm yollarında adım atmaları için çocuklarınızı destekleyin, cesaretlendirin. Sorunların ne olduğunu iyi tespit etmeli ve ona göre çözüm üretmeliyiz” dedi.

3 Mayıs 2016 , Salı Bu haber toplam 741 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU