Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Öğrencilere nasihatlar


Sakarya İlkokulu 4/C sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Neriman Çelik’le birlikte Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer’i ziyaret etti.

Yerel Yönetimler derslerini Adapazarı Belediyesi Başkan Rıdvan Sezer’e sorular sorarak uygulamalı işleyen öğrenciler, belediye ve belediyedeki birimlerin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi aldılar. Belediyelerin şehir için yaptığı çalışmalar hakkında sorular soran öğrenciler, belediyelerin başlıca görevlerini öğrendiler. Kendisi de eski bir eğitimci olan Başkan Yardımcısı Sezer, öğrencilere bazı nasihatlerde bulunarak çok kitap okumalarını ve ülkelerinin geleceği için derslerinde başarılı olmalarını istedi.

5 Mayıs 2016 , Perşembe Bu haber toplam 1079 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU