Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

HAK-İŞ’ten 1 Mayıs teşekkürü!


HAK İŞ Konfederasyonu’nun Sakarya Kent Meydanı’nda düzenlediği 1 Mayıs Mitingi’nin en güzel şekilde geçmesi sendikacıları mutlu etti. HAK İŞ İl Temsilcisi M. Mesut Gökdemir, “Sakarya halkına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kalabalık
Gökdemir, Kent Meydanı’ndaki kutlamalara 32 ilden katılım olduğunu belirterek, “Sakarya olarak 1 Mayıs mitingini en iyi şekilde gerçekleştirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Sakaryalılar’ın da ilgi gösterdiği mitingimiz çok güzel şekilde geçti” dedi.

Sendikalı
Her çalışanın mutlaka sendikalı olması gerektiğini bir kez daha vurgulayan Gökdemir, “Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın Kent Meydanı’ndan verdiği mesajlara bizlerde gönülden katılıyoruz. Terör bitmeli, çalışanların sorunları en aza inmeli ve her çalışan mutlaka sendikal haklara sahip olarak çalışmalı” dedi.

YENİGÜN’e ziyaret
HAK İŞ Sakarya İl Temsilcisi ve Hizmet İş Bakanı Mesut Gökdemir, Mali Sekreter Ertuğrul Çakmak, Öz Çelik İş Başkanı Rifat Kurt, Öz Gıda İş Başkanı Hayati Özer ve Öz İş Temsilcisi Abdurrahim Deniz ile Danışman Fikri Arslan gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin, Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç ve Spor Müdürümüz Ali Fikri Aşık’a miting nedeniyle yaptığımız yayınlar için teşekkür ettiler.

5 Mayıs 2016 , Perşembe Bu haber toplam 994 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU