Günün Tarihi:29 Ekim 2020

‘Kardeşliğimiz bir markadır’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

Gayret ediyoruz

Dernek çalışmaları ile ilgili Başkan Kösemusul’a bilgi veren Ercan, toplumun her kesiminden insanları bir araya getirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Sakarya’mızın birliğini ülkemize ve de yurtdışına genişleterek inşallah vatanını ve milletini seven, milli inancı ve maneviyatı yüksek bireylerin yetiştirilmesine vesile olmak için gayret ediyoruz. Sizleri ziyaret ederek destekleriniz için teşekkür etmek istedik.” şeklinde konuştu.

Memnuniyet
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşarak Dernek Üyeleri ile sohbet eden ve düşüncelerini aktaran Başkan Kösemusul, “Sakarya’mız birlik ve beraberliğiyle, her milletten insanın bir arada yaşayarak gösterdiği kardeşlik ve dostluğuyla bir markadır. Bu birlik ve beraberliğin en güzel örneğini şu an sizlerde görüyorum ve bundan büyük memnuniyet duyuyorum. Ülkemizin gençlerinin şu anda da yaşadığımız, geleceğimizi kuvvetle etkileyecek ülke meselelerine duyarsız kalmak ve sırtını dönmek lüksü yoktur” dedi.

Kirli hesaplar
Kösemusul, “Gençlerimizin ülkemizin üzerine oynanan oyunları, fitne ve kirli hesapları görecek ferasete sahip olduğunu düşünüyorum. Milli değerlerine saygılı, ahlak ve maneviyatı en önde tutan, tüm gelişmelere duyarlı ve yeniliklere açık, kendini sürekli geliştiren, okuyan, araştıran, sorgulayan ve öğrenen gençlere bizim çok ihtiyacımız var.  Makam ve koltuklarda şahıslar değil, Türkiye inancı ve hizmet aşkı oturmalıdır. Değerini makamdan alan değil makama değer veren nesiller için hep birlikte elimizi taşın altına koymakla mükellefiz” dedi. 

İstikrar güçlenmesi
Kösemusul, “Terör meselesi de ortadan kaldırıldığında Türkiye’nin neler yapabileceğine tüm dünya şahit olacaktır. Değerlerimizle ve dünyadaki iyi örnekleri de çalışmalarımıza katarak kendi sistemimizle ülkemizin önünün ne kadar açık olduğunu hep birlikte göreceğiz. Güven ortamı ve ekonomik istikrarın güçlenmesi ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’nizin başarıları inşallah artarak devam edecek ve ülkemiz hedeflerine sizlerin gayretleri ile ulaşacaktır” dedi.

Hakim olmaları
Kösemusul, “Genç kardeşlerimizin dünyaya bakışları, olayları muhakeme edebilme yetileri, öngörüleri, inancımıza ve kültürümüze hâkim olmaları ile ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyor ve bu doğrultudaki gayretlerinize memnuniyetle şahit oluyorum. Çıktığınız yolda başarılar dilerim. Gönül işleri bereketi ile gelir, bereketiniz daim olsun” dedi.

11 Mayıs 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 761 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU