Günün Tarihi:30 Kasım 2020

İstişarede bulundular


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik ve Şube Yönetim Kurulu, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan'ı makamında ziyaret etti.

Genel Merkezin 4üncü Levent’teki yeni yerinde Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulunan Şube Başkanı Murat Kesik, şubelerinin bu aya kadar yaptığı projeler hakkında bilgiler verirken; 2016 yılının ikinci yarısı için yaptıkları planlamalar hakkında da Doğan ile istişarelerde bulundu. Doğan, “Şubelerimizin oluşturdukları projelerin profesyonel kadromuzla Genel Merkezimizde analizini yapıp, projelerin hayata geçirilmesi için en uygun hale getirmekteyiz. Aynı şekilde sahaya dokunan teşkilatlanmamızla bu çalışmaların sahaya dokunması için de tüm şubelerimizi ortak bir paydada buluşturmaktayız” dedi.

Genel Merkez yapılan ziyarete; TÜMSİAD Başkan Yardımcıları Selahattin Bektaş, Ahmet Ölmez, Başkan Danışmanları SAÜ Öğretim Görevlisi Gökhan Gürler, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Yağmur Ersoy ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

12 Mayıs 2016 , Perşembe Bu haber toplam 984 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU