Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Büyükşehirde ikinci birleşim


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı 2. birleşimi Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Başkanlığında toplandı.

Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen oturumda 3 madde karara bağlandı. İlk iki madde İmar ve Bayındırlık Komisyonu’ndan geldiği şekilde meclisin oy birliğiyle kabul edildi. Son maddede ise 2015 Yılı Kesin Hesabı meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Maddeye ilişkin MHP Grubu adına söz alan Meclis Üyesi Erkal Etçioğlu, “2015 Yılı Kesin Hesabı komisyon tarafından incelendi. Hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu. Değerlendirmelerin ardından maddenin kabulü meclisin onayına sunuldu.MHP grubunun çekimser kaldığı son madde sonrası 2015 Yılı Kesin Hesabı oy çokluğuyla kabul edildi.

14 Mayıs 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 894 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU