Günün Tarihi:7 Haziran 2020

Plaket verildi


Ferizli Gölkent’te ‘9ncu Etap Kırsal Kalkınma Hibe Destekli’ proje kapsamında 2 bin 200 metre karelik üretim çiftliğini 28 günde bitirmeleri üzerine Özçınar İnşaat Firması’na teşekkür plaketi verildi. Tören Gölkent Menteş Tavukçuluk Üretim Tesisleri’nde d

Törende konuşan Menteş Tavuk Üretim Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Menteş, “Firma olarak devletin vermiş olduğu kırsal kalkınma hibe destekli projeden faydalanmak istedik. Gece-gündüz demeden tesisi 28 günde bitirerek teslim etmeleri, bizim sektörde çok az görünen, düşünülmeyen bir olaydır. Bu vesile ile Özçınar İnşaat Firması’na teşekkür plaketi vermeyi uygun gördük. Allah yollarını açık etsin. Bizler de her zaman yanlarında olacağız” dedi. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Özer Özçınar ise, “Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizler için en büyük ödüldür” dedi. Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete ise, “Gerçekten güzel iş çıkardılar. Diğer firmaların da örnek almalarını bekliyoruz” diye konuştu. Sakarya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ahmet Aya da hayırlı olsun dileğinde bulundu.

17 Mayıs 2016 , Salı Bu haber toplam 952 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU