Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Yeni sigortayı anlattı


Allianz Sigorta Acentesi Kenan Korkmaz Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mertcan Korkmaz, yeni sağlık sigortası ürünleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi verdi.

Korkmaz, “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarda, SGK ile anlaşmalı branşlarda ve SGK ile anlaşmalı doktorlar tarafından, Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ilave ücretleri karşılayan yepyeni bir sağlık sigortası. Özel sağlık sigortası yaptırmak isteyen fakat bütçe ayıramayan, sağlık ihtiyaçları için SGK ile anlaşmalı özel hastaneleri tercih eden, daha yüksek standartlarda hizmet alıp ilave ücret ödemek istemeyen ve 55 yaş altında tüm kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir üründür. Bu ürün ile yatarak tedavi (ameliyat, günübirlik tedaviler), suni uzuv, tıbbi malzeme ile evde bakım ve ambulans teminatlarından faydalanabilirsiniz. Tüm bu tedavilere ilave olarak ayakta tedavi ve 12 ay bekleme süresi olması kaydıyla doğum teminatını ve hamilelik esnasındaki periyodik kontrolleri de poliçenize ekletebilirsiniz” dedi.

23 Mayıs 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1095 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU