Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Eğitim-Sen’den Balkan turu


Eğitim Bir-Sen Sakarya Şubesi Pamukova Temsilciliği, kültürel etkinlikler kapsamında üyelerine yönelik 4 günlük Balkan Turu düzenledi.

Balkanlar Turu’na katılan Eğitim-Bir-Sen üyesi öğretmenler ve aileleri Yunanistan, Makedonya, Kosova ve Bulgaristan olmak üzere 4 ülkeyi ziyaret ettiler. Pamukova Temsilcisi Mahmut Sami Tuncal, “Üyelerimiz ve ailelerinden oluşan 40 kişilik bir ekip ile Balkanlara bir tur düzenledik. Oradaki eserlerden ecdadımızın büyüklüğünü anladığımız gibi, restorasyon ve tadilatlardan da devletimizin büyüklüğünü bir kez daha anlamış olduk. Balkan turumuzu kazasız-belasız, sıkıntısız gerçekleştirmemizi nasip eden Allah’a şükürler olsun. Turumuza katılan kardeşlerimize de çok teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin ve Sakarya’nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Eğitim-Bir-Sen’e yakışır şekilde sosyal-kültürel faaliyetlerimize devam edeceğiz. Bu konularda bizleri her zaman destekleyen Şube Başkanımız Murat Mengen’e ve ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

26 Mayıs 2016 , Perşembe Bu haber toplam 961 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU