Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Çevre için yürüdüler


Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Dünya Çevre Günü münasebetiyle yürüyüş gerçekleştirildi.

Doktor Nuri Bayar İlkokulu öğrencileriyle birlikte Çark Caddesi’nde gerçekleştirilen yürüyüşe Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası da eşlik etti. Yürüyüşe Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, şube müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Türker Vardar yaptığı açıklamada, “Amacımız vatandaşlarımız ile birlikte daha yaşanılabilir bir Sakarya. Yürüyüşe katılan öğrencilerimiz, değerli hocalarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Yürüyüşte ayrıca öğrencilerin; “Çevreyi Koruyalım”, “Çevreye En Büyük Katkı Onu Korumaktır”, “En Güzel Temizlik Çevreyi Kirletmemektir”, “Temiz Bir Çevre İstiyoruz” yazılı dövizleri dikkat çekti.

6 Haziran 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1126 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU