Günün Tarihi:27 Ekim 2020

Cumhuriyet’te veda zamanı


Akyazı’nın örnek okullarından biri olan Cumhuriyet Ana Okulu, düzenlediği muhteşem bir gece ile 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’na veda etti.

Teşekkür ettiler

Düzcanlar Kır Bahçesi’nde düzenlenen geceye katılan tüm veliler ve davetliler, ilk olarak hep birlikte akşam yemeği yediler. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın ilk bölümünde Okul Müdürü Fetih Çabukoğlu, Aile Birliği Başkanı Dr. Gülşah Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir birer konuşma yaparak, eğitim-öğretim çalışmaları sırasında okula verdikleri destek nedeniyle velilere, öğrencileri büyük bir özveri ile yetiştiren öğretmenlere teşekkür ettiler.
Gösteriler yapıldı
Daha sonra programda büyük ve küçük sınıfların bale gösterilerine yer verildi. Okul korosundan İngilizce ve Türkçe şarkılar ve ardından da Kafkas Halk Oyunları Ekibi’nin gösterileri izleyenleri büyüledi. Gecenin son bölümünde Üzüm Salkımları Sınıfı Öğretmeni Zuhal Özer, Elma Şekerleri Sınıfı Öğretmeni Kübra Çelebi, Çilekler Sınıfı Öğretmeni Emel Çıkıkçı ve Nar Taneleri Sınıfı Öğretmeni Semanur Bozkurt, öğrencilerine ve velilerine hitaben birer veda konuşması yaparak diplomalarını dağıttılar. Çektirilen toplu fotoğrafların ardından havai fişekler eşliğinde kepler havaya fırlatıldı.
 

6 Haziran 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1241 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU