Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Ramazan okulu başlıyor


Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi (SFSA) bünyesinde hizmet verecek olan "Ramazan Okulu” geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları eğlence ve eğitimle buluşturacak.

İlköğretim seviyesindeki 6-13 yaş arası çocuklar için hazırlanan Ramazan Okulu’na kayıtlar 13-15 Haziran tarihleri arasında yapılacak. 6 haftalık programda çocuklar dini eğitimden, sanatsal etkinliklere, kitap okuma saatlerinden, zeka geliştirici oyunlara kadar birbirinden farklı programlarda ders görecek. Yapılan açıklamada; kayıtların kontenjanla sınırlı olduğu hatırlatılarak, bu sebeple velilerin kayıt işlemlerini son güne bırakmamaları istenirken, çocuklarını Ramazan Okulu’na kaydettirmek isteyen velilerin, öğrenciye ait nüfus cüzdanı ve bir adet vesikalık fotoğrafı ile birlikte Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ne şahsen başvurmalarının yeterli olduğu bildirildi. Eğitim dönemine 20 Haziran’da başlayacak olan Serdivan Ramazan Okulu'nda, derslerin yanı sıra çeşitli gezi programlarının da yer alacağını hatırlatan Akademi yetkilileri, amacın öğrencilere sadece Kuran okumayı öğretmek olmadığı, aynı zamanda çocuklara İslam kültürünün de muhabbet merkezli eğitim metodu ile aktarılmasının amaçlandığı belirtildi.

 

10 Haziran 2016 , Cuma Bu haber toplam 1023 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU