Günün Tarihi:21 Ekim 2020

Sağlıkçılara öfke eğitimi


Kamu Hastaneleri Birliği ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansının birlikte düzenlediği Kurumsal Gelişim Eğitimi’nde konuşan Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, etkili ve olumlu iletişimin sağlık hizmetlerinin sunumunda önemli bir katkısı olduğunu dile

80 sağlıkçıya

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Korucuk Konferans Salonu’nda İletişim Uzmanı Süleyman Şimşek’in sunumlarıyla sağlık hizmetlerinde etkili ve olumlu iletişim yöntemleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.  Kişisel Gelişim Eğitimleri kapsamında; etkili iletişim, profesyonel iletişim, beden dili, öfke kontrolü, motivasyon, empatik yaklaşım, telefonda etkili iletişim konularında sağlık personellerine yönelik eğitimler verildi. Gün boyunca süren eğitime katılan 80 kişilik sağlık ekibi, söz konusu eğitimi ilgi ile dinleyerek, eğitime yorumlarıyla katkı sağladı.

90 yöneticiye

Yönetici Geliştirme Eğitimleri kapsamında Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı 13 sağlık tesisinin yöneticilerinden oluşan 90 kişilik gruba yönelik olarak gerçekleşen ikinci tur eğitim de ise kişilerarası iletişim, liderlik becerileri, imaj yönetimi, protokol eğitimi, değer odaklı yönetim, ekip ruhu, aidiyet oluşturma, duygu yönetimi başlıklı konulara değinildi.

Nezaket kuralları

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, eğitimlerle ilgili olarak yaptığı konuşmada, olumlu iletişimin sağlık hizmetinin sunumundaki katkısı, protokol ve nezaket kurallarının kurumsal iletişimdeki önemi konusunda açıklamalarda bulundu. Genel Sekreterlik Eğitim Birimi tarafından koordine edilen eğitimlerle ilgili olumlu geri dönüşler alındığı ifade edilirken, eğitimlerin sağlık kurumlarının kurumsal gelişimlerine katkı sağlaması hedefleniyor.

11 Haziran 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1244 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU