Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

Çocuklara Macera çağrısı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda yaz kursları kayıtları devam ediyor.

Ön kayıt

Son kayıt tarihinin 2 Temmuz Cumartesi günü olduğunun altını çizen Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, kayıt olmak isteyenlerin Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden ön kayıt işlemlerini tamamlayabileceklerini ifade etti.

 

6 haftalık

Kurslara yoğun bir ilginin olduğunu da vurgulayan Yüce, “Hafta başında başlattığımız kayıtlar, çok yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Yaz okulu için 8 branşımız söz konusu. Kayıtlarda gördüğümüz kadarıyla spor tırmanış ve geleneksel okçuluk branşlarına daha fazla ilgi var. Bu branşlarda sınıf sayımızı arttırmayı düşünüyoruz. İnşallah 6 hafta sürecek eğitimlerimiz çocuklarımızı geleceğe hazırlamada büyük bir rol üstlenecek” diye konuştu.

 

Zengin branşlar

Macerapark yaz kursu branşlarında spor tırmanış, tasarım, fotoğraf çekimi, geleneksel okçuluk, akıl oyunları, ritim, değerler eğitimi ve maket yapımı branşları yer alacak. Çocuklar yaz kurslarında en fazla iki derse kayıt yaptırabilecekler. Macerapark Yaz Kursu eğitimleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler merkezin 221 40 60 numarasını arayabilirler.

23 Haziran 2016 , Perşembe Bu haber toplam 829 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU