Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Birlik Vakfı’ndan iftar


Sakarya'da Birlik Vakfı Sakarya Şubesi tarafından iftar yemeği verildi.

İftara katılım

Erenler Şaheser Düğün Salonunda düzenlenen iftar programına Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Şahin, Birlik Vakfı Sakarya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kıymetini bilip

Vali Coş, burada yaptığı konuşmada, Birlik Vakfı'nın çizgisinin bilindiğini söyledi."Bugünlere gelmemize vesile olan Birlik Vakfı'na teşekkür ediyorum" diyen Vali Coş, şöyle konuştu: "Bugün elde ettiğimiz, eriştiğimiz güzellikler var, geçmişte hayal bile edilemeyen. Bunların kadrini, kıymetini daha iyi bilip ve bunların bizlere sağladığı imkanlarla daha iyi çalışıp daha fazla gayret göstermemiz lazım. En büyük düşmanlarımızdan birisi rehavet, miskinlik. Bunlara kapılmadan enerjimizi, aksiyonumuzu asla terketmeden daha fazla gayret etmemiz, meşgul olmamız gerekiyor." Kubat da derneğin çalışmaları hakkında bilgi vererek, katılımcılara teşekkür etti.  

28 Haziran 2016 , Salı Bu haber toplam 972 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU