Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

25 bin 800 üyenin evine gidildi


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın 41. İlçe Danışma Meclisi Reisoğlu Tesislerinde Milletvekilleri ve Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Katılım

Adapazarı İlçe Teşkilatının Danışma Meclisine, Milletvekilleri; Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, İl Başkan Yardımcıları Erkut Aşoğlu, Fevzi Gürsoy, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Koordinatörleri, İlçe Ana Kademe, Gençlik ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

25 bin 800 üye

Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın 41. İlçe Danışma Meclisinde katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada aylık faaliyetlerin yanı sıra devam eden üye güncelleme çalışmaları ve Ramazan ayı münasebetiyle yapılan teşkilat faaliyetlerini aktararak, “Üye güncelleme çalışmalarımızla partimize ilçemiz sınırlarında üye olan vatandaşlarımızı ziyaret ederek bilgilerini güncelliyoruz. Şuan için 25 bin 800’ü aşkın üyemizi evlerinde ziyaret ederek bizlerde mevcut olan üyelik bilgilerinde değişiklik olup olmadığını kontrol ettik” dedi.

Başkanlık sistemi

41. İlçe Danışma Meclisi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos’un ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol’un sunumlarıyla devam etti. Milletvekili Mustafa İsen meclis çalışmaları hakkında bilgi vererek başkanlık sistemiyle ilgili olarak partililere hitap etti.

Yeni anayasa

Ali İhsan Yavuz gündemle ilgili olarak terör olayları ve Anayasa çalışmaları hakkında konuşarak bilgi verdi.  Adapazarı Belediye Başkan vekili Erol Aydın, mahallelerde yaz mevsimiyle birlikte başlayan asfaltlama ve tretuvar çalışmalarıyla ilgili olarak partilileri ve yöneticileri yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgilendirdi.

Toplantı sonrası iftar

41 İlçe Danışması sonrasında toplantıya katılan partililer ve davetliler programında devamı olan iftara katılarak birlikte oruç açtılar. İlçe Başkanı Mustafa Ak, iftar programına katılan vatandaşlara tek tek ilgilendi. Mahalle Başkanları, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri, İl Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleri yapılan iftar sonrasında çay sohbeti yaparak vatandaşlarla hasbıhal etti.

 

28 Haziran 2016 , Salı Bu haber toplam 1104 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU