Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Uncuoğlu’na nasihat!


Taraklı’nın en yaşlı siması 104 yaşındaki Muzaffer Gezer, Taraklı Belediyesinde düzenlenen bayramlaşmaya katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu’na nasihat ta bulundu.

Sahip çıkın

Milletvekili Recep Uncuoğlu ve bayramlaşmaya katılan makam odasındakilere Taraklı’nın tarihinden söz eden Muzaffer Gezer; “Taraklı önemli bir ticaret merkezi idi. Ülkemizin ender yerleşim birimlerinden biridir. Taraklı’ya sahip çıkmamız lazım, inşallah Taraklı için de gerçekleştireceğiniz hizmetlerle her yönüyle güzel ilçe oluruz” dedi.

 

Memnun etmek

Taraklı’nın tarihine ve kültürüne sahip çıkan bir yer olduğunu anlatan Gezer; “İnsanlar akın akın Taraklı’ya geliyor. Hem gelenleri daha fazla memnun etmek hem de turizm anlamında ağırlanan konuklardan ekonomik olarak da istifade etmek adına yapılması gereken çalışmalar var. Tarihi köklü bir geçmişe dayanan Taraklı, Hattat Hafız Saim Özel, Prof Dr Mehmet Erkal, Ahi Naci İşsever gibi önemli zatları yetiştirmiş bir yerdir. Taraklı yı daha iyi hale getirmek çok çalışmak lazım” dedi.

 

Üzerime düşen

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu Muzaffer Gezer’e teşekkür ederek; “Taraklı’yı Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanında tanıtmak için güzel çalışma ve hizmetlerimiz oldu. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır, sizler Taraklı’nın tarihine tanıklık etmiş insanlarsınız. Sizlerin kıymetini bilip, hizmet etmek üzerimize düşen bir vazifedir,” diye konuştu. 

7 Temmuz 2016 , Perşembe Bu haber toplam 933 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU