Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Çocuklar burayı çok seviyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Gelişim Merkezi’nde yaz kursları başlıyor.

6 hafta boyunca

İlk ders zilinin 11 Temmuz Pazartesi günü çalacağını belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “7 – 14 yaş arası öğrencilerimize 6 hafta boyunca sunacağımız eğitimlerimiz 11 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Çocuklarımız hem öğrenecek hem eğlenecek hem de arkadaşları ile birlikte olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar” ifadelerini kullandı.

 

3 bin 500 kayıt

Yoğun bir kayıt dönemi geçirdiklerini ifade eden Yüce, “Kayıt almaya başladığımız ilk gün itibariyle büyük bir yoğunluk yaşadık. Gerek telefonlar ile gerekse bireysel başvurular ile yaklaşık 3 bin 500 öğrencimiz yaz kurslarımıza kayıt oldu. Bu gerçekten önemli bir rakam. Özellikle bize bu teveccühü gösterdikleri için kurslarımıza katılan öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. İnşallah faydalı bir yaz kursu dönemi geçireceğiz” diye konuştu.

 

Ders içerikleri

Eğitimler hakkında da bilgiler veren Yüce, “Bu yıl da geniş bir branş yelpazesine sahibiz. Resim, Mutfak, Drama, Diksiyon, Gitar, Bağlama, Ney, Akıl Oyunları, Kuran’ı Kerim, Değerler Eğitimi, İngilizce Drama, Tasarım, Satranç, Maket Yapım Atölyesi, Becerikli Eller Atölyesi ve Drama ile İlkyardım Atölyesi gibi birçok çeşitli branşta zengin bir ders içeriğimiz olacak. Öğrencilerimiz hem yeteneklerini keşfedecek hem de olan yeteneklerini doğru alanlarda kullanacaklar” şeklinde konuştu.

9 Temmuz 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 970 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU