Günün Tarihi:22 Ocak 2021

CHP Akyazı’da Başkan Furuncuoğlu


CHP Akyazı İlçe Başkanı Miktat Baştan’ın sağlık durumu nedeniyle istifasıyla boşalan başkanlığa Recep Furuncuoğlu getirildi.

Seçim yapıldı

CHP Akyazı İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Parti binasında yapılan toplantıda Miktat Baştan’ın istifasıyla ortaya çıkan yeni durumun bir değerlendirilmesi yapıldı. İl Başkanlığının konu ile ilgili görüşünün yeni bir kongreye kadar geçecek süreçte başkanlık görevini yürütecek olan kişinin yönetim kurulu arasından seçilmesi önerisi uygun görülerek seçim yapıldı.

 

En iyi şekilde

Yönetim kurulu oy birliği ile ilçe başkanlığını vekaleten yürütmekte olan Recep Furuncuoğlu’nu ilçe başkanlığına getirdi. Yeni Başkan Furuncuoğlu, “Beni bu göreve layık gören yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Görevde kaldığım süre içinde CHP’yi en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum. Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği bu günlerde görevimin ne kadar zor ve sorumluluk gerektirdiğinin bilincindeyim. Sizlerin yardımlarıyla birlik beraberlik içinde partimizi ileri noktalara götüreceğiz” dedi. Toplantının sununda Eski İlçe Başkanı Miktat Baştan’ın istifa gerekçelerinin de yer aldığı dilekçesi okundu.

 

Furuncuoğlu kimdir?

Akyazı’nın Taşburun Mahallesinde dünyaya gelen Recep Furuncuoğlu ilk, orta ve lise tahsilini Akyazı’da tamamladı. Eğitim Fakültesini tamamladıktan sonra öğretmenliğe başladı. Milli Eğitimin çeşitli kademelerinde öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptı. 35 yıllık memuriyet hayatından sonra geçtiğimiz yıl emekliye ayrılan Furuncuoğlu evli ve bir çocuk babası. 

14 Temmuz 2016 , Perşembe Bu haber toplam 1068 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU