Günün Tarihi:27 Ekim 2020

SGK hedefi tutturdu


Sakarya'da Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Koordine İl Müdürleri Toplantısı yapıldı.

Değerlendirildi

Sapanca ilçesindeki bir restoranda düzenlenen toplantıda bir araya gelen SGK İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli İl Müdürleri, yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Beraberlik

SGK Sakarya İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, burada yaptığı açıklamada, iki ayda bir bu bulaşmaları yaptıklarını söyledi.  Toplantıda illerde karşılaşılan sorunların konuşulduğunu belirten Canbasoğlu, "İl Koordinatör Başkanımız Sayın Murat Bey Ankara'daki taze bilgileri bize aktarıyor. Uygulamadaki birlikte beraberlik sağlıyoruz. Yeni iyileşmeler, arzulananlar, teklifler, bireysel öneriler, tartışılmakta ve bu Ankara'ya arz edilmekte. Tabi ki bu bir kurumun yenileşmesi için çok önemli bur konu” dedi.

Marmara ekibi

Canbasoğlu, “Bu toplantı hem il müdürlerimiz için bir moral motivasyon olur hem de kaynaşma olur diye düşündük. Performans hedeflerimizi Marmara ekibi olarak tutturduk. Çok iyi bir konumdayız, maaş bağlama gün sayımız iyi, hedeflerimizi tutturuyoruz, çok büyük bir mutluluğumuz var" diye konuştu.

Katılanlar  

Toplantıya SGK İstanbul İl Müdürü Murat Göktaş, SGK Sakarya İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, SGK Kocaeli İl Müdürü Nurettin Acar, SGK Kocaeli İl Müdürü Nurettin Acar, SGK Edirne İl Müdürü Hayrettin Karbuz, SGK Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya Alan ve SGK Kırklareli İl Müdürü Tahsin Halcı katıldı.

15 Temmuz 2016 , Cuma Bu haber toplam 759 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU