Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Gazilerden sert tepki


Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Erol Demir ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Cantez, yaptıkları açıklamada, hainlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istediler.

En ağır şekilde

Açıklamada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin meşru rejimini cebir ve şiddet uygulamak suretiyle değiştirmeye çalışan darbe girişimini şiddetle lanetliyoruz. Mensubu olmaktan onur duyduğumuz Türk Silahlı Kuvvetlerinin içine sızmış ve bizim için  kutsal olan üniformaların altına gizlenmiş bu hain teröristlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını bekliyoruz. Bizler bu vatanımız, milletimiz ve değerlerimiz uğruna ölümü göze almış, şanlı tarihimizden aldığımız güçle gaziler olarak milletine savaş açan bu hainlerin karşısında onurlu duruşumuzu sürdüreceğiz” denildi.

 

Milli birlikle

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi. “Demokrasiye olan inancımızı asla kaybetmedin gövdemizi aziz milletimiz için siper etmeye hazırız. Bizler bu vatanı milli birlikle kurduk, milli birlikle savunmaya devam edeceğiz. Gaflet, delalet ve hıyanet içinde olan bu teröristlere karşı mücadelede başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde olduğumuzu kamu oyuna saygıyla paylaşıyoruz.”

28 Temmuz 2016 , Perşembe Bu haber toplam 932 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU