Sakaryaspor evinde görücüye çıkıyor8 Ağustos 2016, Pazartesi

2016-2017 Futbol Sezonunun hazırlıklarını günde çift antrenman ile sürdüren temsilcimiz, dördüncü hazırlık maçına bugün çıkacak.

Filistin

Sakaryaspor bugün Serdivan Hüseyin Ersin Stadında, lig öncesi 4ncü hazırlık maçını yapacak. Kamp için ülkemize gelen ve önceki gün Tuzlaspor ile yaptığı hazırlık maçını 2-0 kazanan Filistin temsilcisi Hilal Al-Qudis takımı ile karşılaşacak olan Sakaryaspor, maça iki takım halinde çıkacak.

         4ncü maç

Kampın ilk özel maçını Boluspor ile yapan ve ilk randevusu ve 0-0’lık skor elde etmesine rağmen güzel bir görüntü veren Yeşil-Siyahlı ekibimiz, İkinci hazırlık maçın da ise Sancaktepe ile yine Bolu’da karşılaşmıştı. Kampın ikinci etabını tamamladıktan sonra Rüstemlere dönen Sakaryaspor, üçüncü hazırlık maçı için bu kez Abant’a gittmişti.

Kötü

Bolu maçını 0-0 bitiren Sakaryaspor, Sancaktepe maçını 2-1 kazanarak taraftarların yeni sezon için umutlarını artırdı. Üçüncü hazırlık maçını Abant’ta İzmir Temsilcisi Tirespor ile yapan ve kötü bir görüntü veren Sakaryapor, maçı izlemeye gidenleri hayal kırıklığına uğrattı.

         Bir kez daha

Sakaryaspor lu futbolcular bugün ilk kez evlerinde hazırlık maçı yapacaklar. Üç maçı il dışında oynayan Yeşil-Siyahlılar, Filistin temsilcisi Hilal Al-Qudis takımı ile dördüncü hazırlık maçını Saat 18.00’de Serdivan Hüseyin Ersin stadında yapacak. Bu maça taraftarların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

         5nci haç

Sakaryaspor 5nci hazırlık maçını Perşembe günü yapacak. Kampın Rüstemler etabını üç hazırlık maçıyla tamamlamayı hedefleyen Yeşil-Siyahlılar, daha sonra Düzce’nin Topuk Yaylası kampında son etap çalışmasını yapacaklar ve lig için yeniden Rüstemler Tesislerine dönecekler.

   ----------------------------

Savunmanın üç

vaz geçilmezi

Sakaryaspor’un iski futbolcularından Aytaç Ak ve Zafer Aydoğdu’nun gelmesi ile birlikte savunma da önemli bir toparlanma gözüktü.

Sonuncusu

Burak Bekaroğlu ile birlikte Aytaç ve Zafer’in transferleri savunmadaki alternatifleri çoğalttı. Bolu ve Sancaktepe maçlarında hem uyum olarak, hem de savunma anlayışı olarak çok iyi görüntü veren bu üçlü, diğer futbolcular gibi Tire maçında kötüler arasındaydılar.

         Tanıyorlar

Daha öncede Sakaryapor formasını giyen Aytaç ile Zafer’in yanı sıra geri dörtlüde kimlerin ilk 11’de sahaya çıkacağı da yapılan hazırlık maçları neticesinde netleşecek. Sakaryaspor’u ve taraftarını çok iyi bilen bu üçlüden şampiyonluk yolunda da etkin rol üstlenmeleri bekleniyor.

         Düzeldi

Sancaktepe maçında sakatlanan ve Tire maçına kadar toparlanarak Abant’ta maçın ikinci yarısında forma giyen Zafer, ilk yarı maça çıkan Aytaç Ak’ın yerine oyuna dahil oldu. Tire maçının ikinci yarısında ise Burak’ın yerine Emre sahaya sürüldü.

 

----------------------

Bugünkü maçı

Sarı anlatacak

Sakaryaspor’un hazırlık maçlarına sesiyle hayat veren Oktay Sarı, bugün yine sahnede olacak.

         Bolu’ya kadar giderek, Utku Kaynar’ın görüntülediği üç maçı da naklen anlatan Oktay Sarı’nın bugün oynanacak Sakaryaspor- Hilal Al-Qudis randevusunu aktaracağı merak ediliyor. Özellikle rakip takımın oyuncuların telaffuzu, Oktay Sarı’yı oldukça zorlayacağa benziyor. 

-----------------------

Giden sayısı

dörde çıktı

Sakaryaspor’da bir yandan hazırlık maçları ve antrenmanlar devam ediyor, diğer taraftan da operasyonlar sürüyor.

         Ufuk

Sakaryaspor’da yaprak dökümü devam ediyor. Daha önce üç futbolcuyla yollarını ayıran, İsmail Kanpolat’ı da kiralıklar listesine koyan Teknik heyet, üç hazırlık maçı sonucunda Ufuk Ayaydın’ı da gönderdi. Yapılan üç hazırlık maçında forma giyen ve ofans hattında görev yapan Ufuk’un, Sakaryaspor’dan kendi isteğiyle ayrıldığı duyuruldu.

İdmana devam

Sakaryaspor dün sabah ve akşam olmak üzere iki çalışma daha yaptı. Bu akşam maç olmasına rağmen dinlenemeyen futbolcuların maçtan sonra istirahat edecekleri ve yarın çalışmalarına kaldığı yerden devam edecekleri öğrenildi. Tam kadro çalışan Yeşil-Siyahlılarda sakat olan Hakan’ın da düzelmeye başladığı söylendi.

----------------------------

İdman yapıp

cenazeye gittiler

Dün sabah Antrenman yapan Sakaryaspor’lu futbolculardan Hüseyin, Abdülkadir, Talha ve Aytaç, Sportif Direktör Özcan Kızıltan ile birlikte Serdivan Sapak Camiine giderek, Gazeteci, Yazar Hüseyin Komite’nin cenazesine katıldılar. Futbolcular cenaze namazından sonra yeniden tesislere giderek akşam idmanına çıktılar.

Bu haber toplam 1121 defa okundu.