Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

İş dünyası moral buldu


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ise tüm siyasi liderlerin yanı sıra Genelkurmay Başkanının mitingde konuşma yapmasının, Türkiye'nin geleceği açısından hayati öneme sahip olduğunu vurguladı.

"Toplumun tüm kesimlerinin ortak ideal ve hedef doğrultusunda, omuz omuza, tek ses, tek yürek olması iş dünyasının inancını ve dirayetini yükseltti" diyen Kösemusul, "güçlü demokrasi ve güçlü ekonomi" için iş dünyasının üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olduğunu kaydetti. Kösemusul, "15 Temmuz ve 7 Ağustos'ta milletimiz bir destan yazmıştır. Yeni bir Türkiye'de birlik ve beraberliğin sarsılmaz gücüyle, güven ve istikrarın çok daha kuvvetli bir şekilde yeniden inşasına en yüksek katkıyı vereceğiz. 2023 ekonomik hedeflerine ulaşmak için aziz milletimize layık olmak için vatan nöbeti bilinciyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

 

10 Ağustos 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 908 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU