Günün Tarihi:21 Ocak 2020

Sanayicilere moral kahvaltısı


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek 2.OSB’deki İşadamları ile Bayraktepe’de kahvaltıda biraraya geldi.

İyi görünüyor

Toplantıya Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 2.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur, 2. OSB Müdürü Hıdır Erçolak, BELİŞ Müdürü Bilal Deniz, işadamları ve yöneticileri katıldı.Toplantıda konuşma yapan 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur “ Son günlerde yaşanan olaylarda sanayiciler de büyük moral bozukluğu içerisindeydi. Çok şükür yavaş yavaş normal günlerimize dönüyoruz. Devletimizin bize verdiği desteklerden dolayı bu sıkıntıları çabuk atlatacağımızı umut ediyoruz. Önümüz çok iyi görünüyor, hep birlikte büyük bir badire atlattık. Allah bu günleri bizlere bir daha yaşatmasın inşallah” dedi.

En büyük parçası

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de, “Yaşanan darbe girişimi sonrası milletimiz, birlikteliğini ve kahramanlığını tüm Dünya’ya birkez daha gösterdi ve göstermeye de devam ediyor. Tutmuş olduğumuz Demokrasi Nöbetleri bunun bir göstergesidir. Sizlere moral motivasyon olsun diye böyle bir toplantı düzenledik. Sanayicilerimiz olmadan olmaz, sizlerin himayesinde binlerce işçi çalıştırıyorsunuz. Bu ülkenin en büyük parçasısınız. Bugün burada biraraya geldik ve sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sizlerin bizlerden istekleriniz var mıdır, sizlere ne hizmet verebiliriz, sizlere yardımcı olabilmemiz için kapımız sizlere her zaman açıktır” dedi.

500 milyar dolar

Püsküllü, “Biz 2. OSB Yönetim Kurulu başkanı ve yönetimi ile de sık sık görüşüyoruz. Bundan sonra inşallah ülkemiz çok daha iyi olacaktır, önü açık ve sizlerin de  desteği ile olacaktır. Türkiye artık eski Türkiye değil, geri kalmış değil. Şuan 500 milyar dolarlık ihracat hedefleniyor, bunlar sizlerin sayesinde olacaktır.  Eski günleri atlattık inşallah, bizler sizlerin en büyük yardımcısıyız. Manevi olarak her zaman sizinleyiz” diyerek şehitlere rahmet, gazilere şifa dileğinde bulundu. Konuşmaların ardından işadamları sohbet edip fikir alışverişinde bulundu. 

11 Ağustos 2016 , Perşembe Bu haber toplam 957 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU