Günün Tarihi:6 Aralık 2021

İlk tur bitti


51 takımın mücadele ettiği dev organizasyonda yeni bir heyecanın daha kapıları aralandı

Olgunlar’da artık ikinci tur çekişmesini izleyeceğiz.

Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği’nce eğitime katkı amacıyla düzenlenen 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 31nci akşam geride kaldı. Bir maçın iptal olduğu akşamda, Turyap&Aydınlı Ticaret ile Merkez Oto rakiplerine gol yağdırırlarken, Bosna Er Yapı ile Uzman Kimya arasındaki karşılaşma ise gol düellosuna sahne oldu. Karşılıklı gollerin atıldığı 50 dakika sonunda 5-4 kazanan Bosna, oldukça mutluydu. Bu arada Olgunlar’da ilk tur heyecanı, dün akşam gazetemiz baskıya hazırlandığı sırada oynanan maçlar ile sona erdi.

 

31nci akşamın ilk maçında yangın çıktı. Yıldız Yemek Takımı’nda forma giyen Orhan Muslu, sakatlanınca sahaya takımın masörü Sadık Ceylan girdi. Olgunların maskotu olan Sadık’ın ilk müdahaleyi soğutucu yerine yangın tüpü ile yaptığı anlaşıldığında, iş işten geçmişti. Ortalık birden yangın yerine döndü. Orhan Muslu, sakatlandığına bin pişman oldu. 

---

Bu akşam maç yok

28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda ilk tur dün akşamki maçlar ile sona ererken, organizasyona bir günlüğüne ara verildi. Bu ara hem takımların dinlenmeleri, hem de transfer yapabilmeleri için verilirken, ikinci tur heyecanı ise yarın akşam start alacak. Kıran kırana geçmesi beklenen ikinci tur sonunda gençler ile olgunlarda yarı finalistler, tecrübeli olgunlarda ise finalistler netleşmiş olacak.

---

     Turyap&Aydınlı Ticaret: 11-Çapa Eşarpları: 4

Hakem: Abdülkadir Demirağ***

Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı*** Ömer Gündostu*** Talip Toprak*** Fatih Sarı*** Bora Marangoz*** Hasan Tunçel**** Yasin Çelik**** Güven Avcı***

Antrenör: Turan Varkan

Çapa Eşarpları: Adem Sobacı** Ferdi Tüfekçi** Önder Batmacı** Hakan Öncü*** Kadir Mestanlı** Özgür Ömez** Sezai Çapa** Şükrü Yavuz**

Antrenör: Ayhan Sevinç

Goller: Dk.5-16-24-45 Yasin Çelik, Dk.10-32 Fatih Sarı, Dk.19-20-33 Hasan Tunçel, Dk.48 Bora Marangoz, Dk.49 Talip Toprak (Turyap&Aydınlı Ticaret), Dk.12-24 Şükrü Yavuz, Dk.44 Hakan Öncü, Dk.46 Özgür Ömez (Çapa Eşarpları)

--- 

     Bosna Er Yapı: 5-Uzman Kimya: 4

Hakem: Ahmet Gürdal***

Bosna Er Yapı: Engin İrdem**** Cem Korkmaz*** Musa Avcı*** Haluk Yılmaz*** Serkan Gümüşel*** Murat Bayram**** Birol Yavuz*** Ertan Duman***

Antrenör: Suat Onar

Uzman Kimya: Orhan Arduç*** Faruk Kavakçı*** Erhan Cesur*** Rasim Süha Sarı*** Orhan Tok*** İlhan Aydoğdu*** Emrah Toylar**** Bedri Gel***

Antrenör: Mustafa Yıldırım

Goller: Dk.4 Serkan Gümüşel, Dk.34-46-47 Murat Bayram, Dk.42 Ertan Duman (Bosna Er Yapı), Dk.17 Orhan Tok, Dk.36-39 Emrah Toylar, Dk.37 Faruk Kavakçı (Uzman Kimya)

---

     Merkez Oto: 12-SAFAMDER: 4

Hakem: Anıl Garan***

Merkez Oto: İsa Mercan*** Osman Gümüştaş*** Ertugan Özkan**** Eray Kırgöz**** Muzaffer Aydınlı*** Mehmet Gümüştaş**** Ramazan Küçük***

Antrenör: Fahrettin Çakar

SAFAMDER: Bahattin Çakar** Ahmet Aydın** Serdar Eliyok*** Hakan Deniz** Davut Yeşil*** Bülent Kılıç** Kemal Demirci** Ergün Özgür**

Antrenör: Şahin Celep

Goller: Dk.2-13-17-50 Mehmet Gümüştaş, Dk.4-23-38 Eray Kırgöz, Dk.8-9-24-29 Muzaffer Aydınlı, Dk.16 Osman Gümüştaş (Merkez Oto), Dk.6-40 Davut Yeşil, Dk.14 Bülent Kılıç, Dk.39 Kemal Demirci (SAFAMDER) 

Sarı Kartlar: Dk.34 Hakan Deniz (SAFAMDER), Dk.36 Eray Kırgöz (Merkez Oto)

--- 

İkinci tura yükselmeyi garantileyen Bosna Pırıldar Market&Er Yapı önceki akşam stres attı

     Bosna Er Yapı’da

     kutlama yemeği

SEDAŞ Tesisleri’ndeki yemekte yüzler gülüyordu.

     28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda ikinci tura yükselen takımlarda şimdi yeni bir heyecan yaşanıyor. İkinci turu gören ekiplerden biri de Bosna Pırıldar Market&Er Yapı. Olgunlar kategorisinin B Grubu’nda ikinci turu gören Bosna, bunun mutluluğunu kutlama yemeğinde paylaştı. Er Yapı sahibi Ertan Duman ile yönetici Erdoğan Pırıldar ve Antrenör Suat Onar’ın ellerini ceplerine atarak SEDAŞ Tesisleri’nde düzenlediği kutlama yemeğinde yüzler gülüyordu.

     Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Metin Öztürk, Murat Alan, Birol Taşdemir, Çetin Tuncay, Derya Sökmenberk, Nuh Develi, Cevat Koç, Erdoğan Yavuz, Nihat İçyüz ve Aydın Alkan’dan oluşan Bosna Pırıldar Market&Er Yapı, ikinci turda da aynı başarıyı göstermekte kararlı. Futbolcular; “Biz bu yemek dopingi ile finale kadar gideriz” şeklinde konuştular. (Suat Beyenal)

---

18 Ağustos 2016 , Perşembe Bu haber toplam 1205 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU