Günün Tarihi:6 Haziran 2020

İKİNCİ TUR BAŞLIYOR


Önceki akşam sona eren ilk tur müsabakalarının ardından çeyrek finalin seyri netleşti

Olgunlar’da yeni heyecanın kapıları bu akşamki 4 maç ile açılıyor.

Gençlerde çıkanlar

28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda sıra geldi ikinci tura. 32nci akşam itibarıyla tamamlanan ilk tur sonunda gençlerde gruplarını ilk üçte bitiren İz Reklam&İmparator Turizm, Emre Demircioğlu İnşaat, Akın Koç Un Fabrikaları, Turyap&Aydınlı Ticaret, Akyazı ANC Mobilya, Merkez Oto, Toy Aydınlatma, Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon, Hendek Cadde Market, Sapanca 1837 ve Seyyidoğulları Kuruyemiş ikinci tura yükseldi. D Grubu’nu üçüncü bitiren Domin Spor Malzemeleri ise ikinci tur maçlarına çıkamayacağını yazılı olarak bildirince, yerine grup dördüncüsü Kahve Dükkanı dahil edildi.

Olgunlar’da çıkanlar

3 grupta 17 takımın yer aldığı Olgunlar Kategorisi’nde de ikinci turu gören 12 ekip netleşti. 3 grup halinde verilecek ikinci tur heyecanına şu takımlar ortak olacak; Akyazı Dostlar, Gebze Master, FAMEC Raylı Sistemler, Gazi Metal Karasuspor, Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu, Bosna Pırıldar Market&Er Yapı, Suev İnşaat, Detay Harita İnşaat ve Oto Aydeniz. 24 Ağustos Çarşamba akşamına kadar sürecek olan ikinci tur heyecanı nefesleri kesecek.

Turnuvanın programı

    19 Ağustos Cuma

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 22.00 Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları (Gençler)

Saat 23.00 Sapanca 1837-Merkez Oto

    20 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

    21 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Mağlubu (Gençler)

    22 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Mağlubu (Olgunlar)

Saat 21.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Mağlubu (Olgunlar)

Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Mağlubu (Olgunlar)

    23 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Galibi (Gençler)

Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Galibi (gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Galibi (Gençler)

Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Galibi (Gençler)

    24 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Galibi (Olgunlar)

Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Galibi (Olgunlar)

Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Galibi (Olgunlar)

---

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 Ağustos 2016 , Cuma Bu haber toplam 854 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU