Günün Tarihi:24 Haziran 2021

‘Zor günleri hep birlikte aşacağız’


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçedeki esnaflar ile Uludere Park Tesisleri’nde bir araya geldiği istişare toplantısında, “Darbe girişimiyle yaşanan zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

Oda başkanları

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün ev sahipliğindeki toplantıya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Berberler Odası Başkanı Vahdettin Çilek, Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca ve ilçenin çeşitli yerlerindeki esnafların yanı sıra, eski Milletvekili Ali İnci de katıldı.

Moral ve dayanışma

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, “Belediye başkanımız ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrası esnafımıza moral ve dayanışma toplantısı düzenlemiştir. Çok zor günler geçiriyoruz. İnşallah ülkemiz bir daha böyle olaylarla karşı karşıya gelmez ve kalmaması için gerekli tedbirler alınıyor” dedi.

Daim olsun

Bu zor günlerde birlik ve bütünlüğün çok önemli olduğuna dikkati çeken Demirel, “Çünkü her ne kadar zarar görmedik desek de, zarar görülüyor. Hükümetimizin aldığı tedbirler güzeldir. Esnaf odaları olarak en büyük sorunumuz sicil affıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti böyle dik durduğu sürece, bütün sorunlar ortadan kalkacaktır. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

Duyarlı davrandı

Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de konuşmasında, her zaman esnafın yanında olduklarını belirterek, “15 Temmuz’dan sonra Hendek’teki Demokrasi nöbetlerimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Katılım çok güzeldi, halkımız bu konuda çok duyarlı davrandı. Hükümetimiz tarafından esnaf ve sanatkarlar ile alakalı çok ciddi projeler hazırlanıyor” dedi.

Biz hazırız

Sicil affı, vergi, sigorta ve borçlandırma ile ilgili sanayici ve esnaflara yönelik ciddi atılımlar yapıldığını söyleyen Püsküllü, “Hendek Belediyesi olarak sizlerle birlikte ilçemizi en layık olduğu yere hep birlikte getireceğiz. Bizler sizinle beraber yürümeye hazırız, sizler de hazır mısınız? Eksiklerinizi hep birlikte değerlendireceğiz. Esnaf var olduğu sürece bizler de varız. Esnafımız güçlü olacak ki, dayanma gücü olsun vatandaşa daha güzel hizmet versin. Hendek’imizi bulunduğu yerden daha yukarılara hep birlikte getirmenin gayreti ile çalışıyoruz. Kazançlarınız bol ve bereketli olsun” diye konuştu.

20 Ağustos 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 932 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU