Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

DİRİLİŞ YILIMIZ HAYIRLI OLSUN


Lisanslı ürünlerin satılacağı mağaza kapılarını açtı

Dükkan54 hizmetinizde

 

Yönetim ve taraftarların katıldığı tören ile hizmete giren proje ilgi bekliyor.

Açılış: Dün Rüstemler Tesisleri’nde basın mensuplarıyla buluştuktan sonra Atatürk Stadı’na giden Sakaryaspor Yönetimi, Dükkan54 projesini hayata geçirdi. Daha önceki döneminde açılışını yaptığı storenin Dükkan54 ismi ile yeniden yapılandırılmasının ardından hayata geçirilen proje kapsamında, Sakaryaspor’un lisanslı ürünlerinden gelir elde edilmek hedefleniyor. Yönetim ve taraftarların gerçekleştirdiği sade bir açılış töreninin ardından hizmete giren Dükkan54’te, Yeşil-Siyahlı Kulübe ait formalar, montlar, sportif malzemeler ve hediyelik eşyalar bulunuyor.    

---

Sakaryaspor Yönetimi 3 aylık icraatını anlattı

 

‘Çok çalışıyoruz’

Dünkü açılış öncesi basın mensuplarını konuk eden Yeşil-Siyahlı yöneticiler, kongreden bugüne yaşananları masaya yatırdılar.

Başkan: Sakaryaspor’un dünkü açılış töreni öncesi ilk hareket Rüstemler Tesisleri’nde yaşandı. Kulüp Başkanı İsmail Gürses, 2nci Başkan Halit Evin, yöneticiler Şerafettin Güllü, Cihan Yıldıran, Ramazan Sezer ve Erkan Pizrenli ile Sportif Direktör Özcan Kızıltan’ın katıldığı toplantıda, yönetimin göreve geldiği 3 ay 5 günlük süreç anlatıldı. Bu süreçte çok çalıştıklarını ifade eden Pizrenli ile Başkan Gürses, şampiyonluktan başka bir hedef olmadığına dikkat çekti. Özcan Kızıltan da; “Mutlak şampiyonluk hedefiyle gireceğimiz bu sezonda çok iyi ve uyumlu bir kadro oluşturduk. Ardından da iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Gecesini gündüzüne katan yönetimimize teşekkür ediyorum” dedi.

---

Yeni şirket

dün kuruldu

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’in dünkü toplantıda bahsettiği en önemli konu, yeni bir şirketin kurulduğu ile ilgiliydi. Söze istek üzerine bastırılan 5800 kombine biletten sadece 184 adet satılmasının üzüntü verici olduğu ile başlayan Gürses; “Ciddi emekler vermemize karşın bu rakam çok düşük. Şu ana kadar 19 bin 970 lira gelir elde etik. Diriliş yılımızda herkesin üzerine düşeni yapması lazım. Ayrıca bu gelirin kasamıza girmesi için yeni bir şirket kurduk. Yönetici arkadaşlarımız ile kurduğumuz bu şirket 600 bin lira sermayeli. Tüm projelerimizi bu şirket üzerinden hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

---

3 ayda neler oldu?

 

Tesislerin yenilenmesi

54ncü kuruluş yıldönümüne kadar geçecek her yıla Diriliş, Başarı, Yükseliş ve Zafer Yılı isimlerini veren yönetim, göreve geldiğinde ilk icraat olarak tesislere el attı. Bu doğrultuda mutfak, yemekhane, oturma salonları ile futbolcuların kaldığı odalarda yenilikler yapıldı. Ayrıca tesislerin dışında da yenileme çalışmaları yapıldı.

Diğer yapılanmalar 

Sosyal medya yapılanması, web sayfası, marka tescili, profesyonel fotoğraf gibi projeleri de hayata geçiren yönetim, logoda yaptığı değişiklikle de dikkat çekti. Bu arada Sakaryaspor’un 50 yıllık mevcut logosunda yapılan bu değişiklik, taraftarın büyük kısmından oldukça tepki gördü. Yönetimin bu konuda geri adım atacağı tahmin ediliyor.

Yeni stat hazırlıkları

Sakaryaspor Yönetimi’nin en büyük projesi ise yeni stadın hizmete girmesi ile olacak. Stadın altında çeşitli işletmeler açmayı planlayan, Dükkan54 projesini burada da sürdürmek isteyen yönetim, önemli bir gelir elde etmek amacında. Bu nedenle stadın bir an önce bitirilmesi için ciddi bir çalışma yürütülüyor.

---

27 Ağustos 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1765 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU