Günün Tarihi:23 Ocak 2020

İnönü Caddesi’nde sona doğru


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan dönüşüm çalışmaları devam ediyor.

Asfalt serimi

Bu kapsamda Adapazarı İnönü Caddesi’nin ikinci kat asfaltı atılıyor. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “2 bin metrelik güzergahtaki yenileme çalışmalarımızda daha önce ilk kat asfalt serimini gerçekleştirmiştik. Şimdi ikinci kat asfalt serimini yapıyoruz. Yol çizgilerinin çekilmesiyle birlikte de artere son halini vereceğiz. Hayırlı olsun” diye konuştu.

İkinci kat

Akbulut, “İnönü Caddesi’nde ilk olarak deforme olan asfaltı kaldırdık. SASKİ bölgede yağmursuyu çalışmaları gerçekleştirdi. Aynı zamanda cadde fiber internetle buluştu. Daha sonra bordür ve tretuvar çalışmalarını da nihayete erdirdik. Şimdi ikinci kat asfaltı atıyoruz. Logar kapaklarını asfalt seviyesine taşıdıktan sonra yol çizgilerini çekip çalışmalarımızı noktalayacağız” dedi. 

27 Ağustos 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 619 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU