Günün Tarihi:30 Mart 2020

Borsa’dan 51 bin TL destek!


Sakarya Ticaret Borsası 15 Temmuz 2016 tarihinde bastırılan darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimizin aileleri ve aynı darbe girişiminde yaralanan vatandaşlarımıza destek amacıyla, Başbakanlık Genelgesi ile başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanya

Tuzumuz olsun

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, “Meclisimizin almış olduğu karar ile kampanyaya 51.000 TL ile destek verdik. Borsa olarak üyelerimize bu kampanyaya destek olmaları konusunda duyurular yaptık. Bu çağrımıza STB meclis üyelerimiz, yönetim kurulumuz, STB ‘ye kayıtlı olan bazı üyelerimiz ve personelimiz çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek kendi imkânları doğrultusunda bireysel olarak kampanyaya destek verdiler. Millet ve devlet kenetlenmesine örnek olan Milletimizin bu yoğun taleplerini karşılamak amacıyla Başbakanlıkça belirlenecek esaslar çerçevesinde harcanacak yardım kampanyasına katkı sağlayan herkese kurumum ve şahsım adına teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

 

Minnet borçluyuz

Mete, “Bu kampanya Türk milletinin ne kadar yardımsever ve duyarlı bir toplum olduğunu bir kere daha gözler önüne serdiğini belirterek, devam etmekte olan kampanyaya herkesin katılması çağrısında bulunarak, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında canlarını hiçe sayarak vatanı savunan şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçluyuz. Elbette ki devletimiz çok güçlü, bu şehitlerimizin ve gazilerimizin sürekli yanında. Amacımız bir nebze de olsa yaraları sarmak, acıları paylaşmak” dedi.

 

Manevi destek

Mete açıklamasının devamında, “STB ‘nin desteğinin sadece bu kampanya ya katılım ile sınırlı kalmadığını belirterek, vatan ve milletimizin birlik ve beraberliğinin sağlanmasında en önemli kurum olan emniyetimize maddi manevi destekte bulunduk. Sakarya Ticaret Borsası olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız” dedi.

30 Ağustos 2016 , Salı Bu haber toplam 1156 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU