Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Hayırseverlere çağrı var


Kurban bayramı öncesinde ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek istediklerini kaydeden SAKVA Genel Koordinatörü Mehmet Ersöz, tüm hayırseverleri yardımda bulunmaya beklediklerini ifade etti.

Önemli günlerde

Sakarya Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı (SAKVA) Genel Koordinatörü Mehmet Ersöz yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hayırseverleri merkezlerine beklediklerini ifade etti. Böylesine önemli günlerde ihtiyaç sahiplerini sevindirmenin bir sorumluluk olduğunu belirten Ersöz, hayırseverleri SAKVA ile iletişime geçmeye davet etti.

 

SAKVA’ya

Ersöz, “Yaklaşan bayram öncesinde şehrimizde yaşayan ihtiyaç sahiplerinin ve mülteci kardeşlerimizin yüzlerini güldürmek istiyoruz. İhtiyaç sahiplerine kurban eti ulaştırmak, çocuklara bayramlık alarak sevindirmek isteyen hayırsever Sakaryalıları SAKVA’ya bekliyoruz. İhtiyaç sahibi kardeşlerimizin yaşadıkları zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde aşabileceğimize yürekten inanıyoruz. Sakarya bu konuda her zaman üzerine düşeni yaptı, yapmaya da devam edecektir” diye konuştu.

 

Yüzler gülsün

Mehmet Ersöz açıklamalarının devamında ise, “Vakfımızın sisteminde ihtiyaç sahibi ailelerimizin bilgisi mevcut. Burada belirlediğimiz ailelere vatandaşlarımızın yardımlarını ulaştıracağız. Daha önce de şehrimiz bu konuda üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Bu bayramda da yardımlarıyla bizlerin yanında olacaklardır. Zor durumda olan ailelerin yüzlerinde tebessüme vesile olmak manevi anlamda çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

30 Ağustos 2016 , Salı Bu haber toplam 1019 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU